آژانس مهر پرواز شما را به خواندن این مطلب دعوت می کند. ترکیه در طول تاریخ مرکز ادیان مختلف بوده است. یک از دیدنی های ترکیه مساجد ، کلیسا ها و کنیساهای تاریخی است که از ایام گذشته باقی مانده است و هر سال توریست های زیادی برای بازدید از آنها با تور ترکیه به این کشور سفر می کنند. ترکیه جزو سرزمین هایی است که تاریخ کهنی دارد ، از 2500 سال پیش تمدن های مختلف در این منطقه باقیمانده اند . در حال حاضر تمام این بازمانده های تاریخی به خوبی مراقبت میشوند و توریست های بسیاری هر ساله از اماکن تاریخی در ...

چرا استانبول از بقیه مسیرها به صرفه تر است؟آژانس مهر پرواز شما را به خواندن این مطلب دعوت می کند.

ترکیه در طول تاریخ مرکز ادیان مختلف بوده است. یک از دیدنی های ترکیه مساجد ، کلیسا ها و کنیساهای تاریخی است که از ایام  گذشته باقی مانده است و هر سال توریست های زیادی برای بازدید از آنها با تور ترکیه به این کشور سفر می کنند.


ترکیه جزو سرزمین هایی است که تاریخ کهنی دارد ، از 2500 سال پیش تمدن های مختلف در این منطقه باقیمانده اند . در حال حاضر تمام این بازمانده های تاریخی به خوبی مراقبت میشوند و توریست های بسیاری هر ساله از اماکن تاریخی در سر تا سر ترکیه دیدن می کنند.

 

آژانس مهر پرواز,استانبول,مکان های دیدنی استانبول


از صخره نوردی گرفته تا موج سواری و انواع ورزشهای آبی و آکوا پارک ها و شهر بازی های مجهز ، در ترکیه برای توریست ها فراهم است .به عبارتی می توان گفت برای تمام سلیقه ها در ترکیه سرگرمی هایی در نظر گرفته شده است
 
آشپزخانه ترکیه جزو آشپزخانه های معروف در سرتاسر دنیا است. غذاهای متنوع و خوشمزه که با هر سلیقه و ذائقه ای جور است ، مورد پسند توریست ها قرار می گیرد.

 

غذاهای خیابانی ترکیه هم خوشمزه و هم ارزان است و در سرتاسر شهر به راحتی در دسترس توریست ها میباشد . اگر با تور استانبول به این شهر سفر می کنید میتوانید در خیابان استقلال قدم بزنید و انواع غذاهای ترکی را تست کنید و لذت ببرید.


وضعیت آب و هوا در جذب توریست برای ترکیه اهمیت زیادی دارد. ترکیه دارای 4 فصل است و هم توریست زمستانی که علاقمند به اسکی می باشد  و هم توریست تابستانی که علاقمند به آب ، ماسه و دریا میباشد ، از ترکیه لذت می برند.


خرید برای گروهی از توریست ها بسیار اهمیت دارد . وجود مراکز خرید در استانبول ، مراکز خرید در استاببول و سایر شهر های ترکیه را تبدیل به مقصد ویژه های برای علاقمندان به خرید نموده است . همینطور مارک های معروف ترک و نرخ های مناسب و با کیفیت انها نیز توریست های زیادی را هر ساله از کشورهای اطراف به ترکیه جذب می کند.


آژانس مهر پرواز تمامی هتل های استانبول را به بهترین خدمات به مسافرین عزیز ارائه می دهد.


و همچنین آژانس مهر پرواز مجری تخصصی تور ترکیه,بلیط استانبول نوروز 95، تور استانبول نوروز 95  و تور لحظه آخری استانبول نوروز 95با پروازهای قشم ایر، تابان، زاگرس، اطلس جت-گلوبال می باشد


آژانس مهرپرواز با داشتن کادری مجرب و دقیق بهترین قیمت و با کیفیت ترین تورها را برای شما فراهم می کند.


جهت دیدن تمامی تورها به سایت WWW.MEHRPARVAZ.IR مراجعه فرمایید
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
88507190-88172445

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه