اخبار سلبریتی ها : بازیگر معروف چارلی شین که 4 سال بیماری ایدزش را مخفی کرده بود، اعلام کرد که به اچ آی وی مبتلا است. این کمدین معروف در اوایل که رسانه های به بیماری او پی برده بودند مخفی کاری می کرد. بروز علائمی همچون تنگی نفس، رنگ پریدگی، خستگی و بی حالی بر ظن همه نسبت به اینکه چارلی شین بیماری ای دارد که از دیگران پنهان کرده،. تا جاییکه چارلی شین خود به بیمار ی اش اعتراف کرد. چارلی شین در اظهاراتش گفت : ” تا به امروز نه تنها میلیون ها دلار برای سر به مهر ماندن رازم در بین رسانه ها هزینه ک ...

چارلی شین
اخبار سلبریتی ها : بازیگر معروف چارلی شین که 4 سال بیماری ایدزش را مخفی کرده بود، اعلام کرد که به اچ آی وی مبتلا است.این کمدین معروف در اوایل که رسانه های به بیماری او پی برده بودند مخفی کاری می کرد.

بروز علائمی همچون تنگی نفس، رنگ پریدگی، خستگی و بی حالی بر ظن همه نسبت به اینکه چارلی شین بیماری ای دارد که از دیگران پنهان کرده،.تا جاییکه چارلی شین خود به بیمار ی اش اعتراف کرد.

چارلی شین در اظهاراتش گفت : ” تا به امروز نه تنها میلیون ها دلار برای سر به مهر ماندن رازم در بین رسانه ها هزینه کرده ام، بلکه به افراد زیادی هم به بهانه افشا نکردن بیماری ام باج دادم. اما الان خونم از ویروس اچ ای وی مثبت پاک شده و پزشکم حرف من را تایید خواهد کرد.”

چارلی شین

 

بر اساس گزارشاتی که از مجله ی هنرمندان هالیوود در دسترس قرار گرفته است ؛ چارلی شین، اسطوره ی کمدین هالیوود که در تمام فیلم هایش صحنه ها و رفتارها ی غیر اخلاقی بازی می کرد، در حالی به ایفای نقش هایش می پرداخت که از آلودگی اش به این بیماری خطرناک مطلع بود.

شیوه ی زندگی خطرناک بعضی از بازیگران هالیوود، باعث رشد بیماری های پر خطر و به وجود آمدن چالش های جدیدی در جامعه شده که آرامش روانی مردم را برهم زده است.

چارلی شین که به ایفای سناریوی صحنه های کمدی کارگردانان مطرح هالیوود می پرداخت، حالا با موجی از معترضین خانم روبه روست که همگی آنها به اچ ای وی مثبت مبتلا هستند و هنوز مشخص نشده به خاطر بی اخلاقی های چارلی شین، چند انسان قربانی هوس رانی او شده اند.

گفتنی است ؛پرونده ی تهاجمات اخلاقی چارلی در حال پیگیری است و آخرین اطلاعات در اختیار مردم نگران قرار خواهد گرفت.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه