این روزها برای انجام خیلی از کارها مجبور هستید در صف بایستید. گاهی اوقات در فصل هایی از سال که حراجی وجود دارد و یا اعیاد و ایام ویژه، ناچارید در صفی طولانی بایستید تا خریدی ارزان تر و مناسب تر داشته باشید. همیشه خرید بلیط اتوبوس نیز دغدغه هایی به همراه داشته است. علاوه بر ایستادن در صف های طولانی در مناسبت ها، ایام تعطیل و مسافرت، پیدا کردن اتوبوس درجه یک و شرکت های تعاونی معتبر و همچنین یافتن صندلی مناسب، از جمله موارد نگران کننده در تهیه بلیط اتوبوس می باشد. خرید و فروش اینترنتی این رو ...

علاقه ای به ایستادن در صف ندارید؟ بلیط تان را آنلاین بخرید!این روزها برای انجام خیلی از کارها مجبور هستید در صف بایستید. گاهی اوقات در فصل هایی از سال که حراجی وجود دارد و یا اعیاد و ایام ویژه، ناچارید در صفی طولانی بایستید تا خریدی ارزان تر و مناسب تر داشته باشید. همیشه خرید بلیط اتوبوس نیز دغدغه هایی به همراه داشته است. علاوه بر ایستادن در صف های طولانی در مناسبت ها، ایام تعطیل و مسافرت، پیدا کردن اتوبوس درجه یک و شرکت های تعاونی معتبر و همچنین یافتن صندلی مناسب، از جمله موارد نگران کننده در تهیه بلیط اتوبوس می باشد.


خرید و فروش اینترنتی این روزها به کمک مردم آمده تا از اتلاف وقتشان جلوگیری کند و با آسان ترین راه بتوانند خرید و فروش انجام دهند. خرید بلیط اتوبوس نیز به صورت آنلاین می تواند لذت سفر را بیشتر و تجربه سفر را شیرین تر کند.


سایت ها و سامانه های زیادی در زمینه خرید و رزرو آنلاین بلیط اتوبوس راه اندازی شده اند. با جستجوی ساده در اینترنت می توانید آن ها را ببینید. با وارد شدن در بسیاری از این سایت ها سردرگم خواهید ماند تا حدی که از خیر تهیه بلیط خواهید گذشت. سامانه سفر 724 درصدد برآمده تا خدمات خرید و رزرو آنلاین بلیط اتوبوس را با ساده ترین و کاربردی ترین شکل به شما ارائه دهد. کافیست سامانه سفر 724 را جستجو کنید. این سایت به گونه ای طراحی شده که حتی در اولین ورود، بدون هیچ گونه سردرگمی و در کوتاه ترین زمان، می توانید خرید آنلاین بلیط اتوبوس را انجام دهید. در این سامانه فرقی نمی¬کند با ��وشی یا لپ تاپ کار می کنید و یا از سیستم های کامپیوتر خانگی قصد خرید بلیط اتوبوس را دارید.
 

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس,آژانس های مسافرتی,رزرو بلیط مسافرتی اتوبوس


سامانه سفر 724 فقط به فروش بلیط بسنده نکرده و خدمات دیگری نیز در اختیار کاربران قرار داده تا از سفر خود لذت بیشتری ببرند. با استفاده از این سامانه شما می توانید صندلی خود را از میان صندلی های موجود انتخاب کنید و دیگر دغدغه نشستن در صندلی نا مناسب را نداشته باشید. همچنین دسترسی شما به تمامی پایانه های شهرها (پایانه جنوب، پایانه غرب، پایانه بیهقی، پایانه شهر تبریز، پایانه شهر اصفهان و ...) از دیگر ویژگی¬های این سامانه است. علاوه بر پایانه ها و ترمینال های داخل کشور برای مسیرها و ترمینال های خارج از کشور (استانبول، وان، ایغدیر، آنکارا، اربیل، سلیمانیه، باکو، تفلیس، ارزروم، ترابزون و...) نیز سرویس وجود دارد.

 

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس,آژانس های مسافرتی,رزرو بلیط مسافرتی اتوبوس


سفر ۷۲۴ تلاش کرده تا معتبرترین و باکیفیت ‌ترین شرکت ‌های مسافربری را انتخاب کند (سیر و سفر، عدل، میهن‌تور، همسفر، ایران‌پیما و...) و تنوع بسیار خوبی هم برای انواع صندلی‌های معمولی، وی‌آی‌پی و تخت‌شو دارد. بنابراین بیشترین تمرکز شما بر روی ساعت حرکت اتوبوس‌ها و نوع صندلی‌ها خواهد بود که همین مسئله باعث صرفه‌جویی هرچه بیشتر در زمان خرید می‌شود.


تمامی اطلاعات مورد نیاز به گونه ای طراحی شده اند که کوتاه و خلاصه و در عین حال کاربردی باشند و چیزی از قلم نیفتد. شما طی 4 مرحله بسیار ساده و کوتاه خرید بلیط را انجام خواهید داد. چنانچه به هر دلیلی قصد انصراف و استرداد بلیط اتوبوس خریداری شده را داشتید، این مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد، در سایت های مشابه هزینه برگشت داده نمی شود و مبلغ به عنوان اعتبار نزد آن ها حفظ می شود تا خرید مجدد بلیط اتوبوس را انجام دهید!


سفر 724 چهار مرحله بسیار ساده برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس طراحی کرده است:
•    اتوبوس و تعاونی دلخواه تان را انتخاب کنید: در این مرحله شما می توانید با توجه به قیمت و ساعت مورد نظرتان از بین شرکت های مسافربری موجود و همچنین از بین اتوبوس های وی¬آی¬پی، تک صندلی و معمولی بلیط اتوبوس خود را انتخاب کنید.


•    صندلی خود را انتخاب کنید: در این مرحله به آسانی می توانید صندلی مورد نظر خود را که قبلا نیز دیده بودید، انتخاب کنید. این گزینه خیال شما را از بابت داشتن یک صندلی خوب راحت می کند!


•    اطلاعات خود را ثبت کنید: سفر 724 با خلاصه کردن و کوتاه نمودن فیلدها خرید بلیط را آسان تر نموده است. شما فقط کافیست اطلاعات خودتان را به جای وارد کردن اطلاعات تک تک هم سفرهایتان وارد کنید.


•    خرید خود را تکمیل کنید: اطلاعات خود را چک کنید و پس از تایید شماره بلیط خود را از طریق پیامک دریافت کنید. با این کار دیگر نیازی به چاپ بلیط نیست.

 

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس,آژانس های مسافرتی,رزرو بلیط مسافرتی اتوبوس

 
در مواقعی که دسترسی به اینترنت ندارید، باز هم می توانید به آسانی از سفر 724 بلیط بخرید. با برقراری یک تماس تلفنی، اطلاعات کامل تمام سرویس ها، مسیرها، نوع اتوبوس، قیمت و امکانات رفاهی مورد به مورد در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اپلیکیشن موبایل سفر 724 نیز این امکان را به شما می دهد تا با دانلود و نصب این برنامه، بلیط خود را تهیه کنید.


سفر 724 با ارائه سامانه و پانل مخصوص آژانس ها، فروش بلیط را بسیار آسان کرده است. آژانس های مسافرتی از همه جای ایران به راحتی می توانند فروش بلیط اتوبوس را هم به خدمات آژانس مسافرتی خود اضافه کنند و از منافع مالی آن بهره مند شوند. تهیه پانل آژانس فروش بلیط از سامانه سفر 724 رایگان می باشد.


سفر 724 تنها به گرافیک و ظاهر سایت نپرداخته و تلاش کرده است تا با فراهم نمودن اطلاعات بیشتر و همچنین پرهیز از مراحل اضافی و وقت گیر و همچنین پیشنهادهای ویژه، ازجمله تخفیف دانشجویی بلیط اتوبوس، خرید بلیط را به کاری لذت بخش تبدیل کند.


اگر می خواهید سفری لذت بخش و شیرین را تجربه کنید و در صف های طولانی نایستید، از سفر 724 به عنوان آسان ترین راه رزرو و خرید بلیط استفاده کنید!

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه