زمانی نه چندان دور، سفر کردن به قصد گردش متعلق به ثروتمندان و متمولین بود. فقط آنها بودند که مهمان هتل‌های لوکس و اعیانی می‌شدند یا چندروزی را در ویلای شخصی خود سپری می‌کردند. با خود خدم و حشم می‌بردند تا در سفر هم احساس کنند در خانه‌اند. بقیه‌ی مردم اگر سفری می‌کردند به قصد دیدن خانواده یا برای کارهای اداری و درمانی بود. آن روزها گذشت و سفر رفتن بخصوص برای تفریح، به عملی همگانی تبدیل شد. اما همچنان زیرساخت‌هایی که همه‌ی مردم با هردرجه از توان اقتصادی و علاقه و سلیقه را پوشش دهند ضعیف هس ...

حق سفر برای همه با پین‌تاپینزمانی نه چندان دور، سفر کردن به قصد گردش متعلق به ثروتمندان و متمولین بود. فقط آنها بودند که مهمان هتل‌های لوکس و اعیانی می‌شدند یا چندروزی را در ویلای شخصی خود سپری می‌کردند. با خود خدم و حشم می‌بردند تا در سفر هم احساس کنند در خانه‌اند. بقیه‌ی مردم اگر سفری می‌کردند به قصد دیدن خانواده یا برای کارهای اداری و درمانی بود.

 

آن روزها گذشت و سفر رفتن بخصوص برای تفریح، به عملی همگانی تبدیل شد. اما همچنان زیرساخت‌هایی که همه‌ی مردم با هردرجه از توان اقتصادی و علاقه و سلیقه را پوشش دهند ضعیف هستند. براساس آمار کمتر از شصت درصد مردم ایران در طول سال سفر می‌کنند. بهتر است این رویه را تغییر داد و برای قوی شدن زیرساخت‌ها و عملی کردن رویای سفر برای همه برنامه‌ریزی کرد. هدف مهم پین‌تاپین: همین است.

 

رزو هتل‌های لوکس,رزو هتل های داخلی,پین‌تاپین

 
پین‌تاپین وبسایتی جامع برای ارائه‌ی خدمات سفر به صورت آنلاین است. برنامه‌های متنوعی برای ساده کردن پروسه‌ی سفر دارد و دسترسی آسان به آن بدون زحمت و معطلی را فراهم می‌کند. اما چگونه؟

♦ پین‌تاپین در تمامی شهرهای ایران هتل‌های یک ستاره تا پنج ستاره، پانسیون‌ها و خانه‌های تاریخی را که خدمات اقامت ارائه می‌دهند، تحت پوشش خود دارد. اگر از طریق پین‌تاپین جایی را برای ماندن رزرو می‌‌کنید، قیمتی که خواهید پرداخت کمتر از زمانی است که مستقیم به خود هتل یا خانه‌ی مسافر مراجعه کنید.

با مراجعه به pintapin.com مقصد مورد نظر، طول مدت اقامت و تعداد همراهان را وارد می‌کنید و پین‌تاپین به شما گزینه‌های مناسب پیشنهاد می‌کند. می‌توانید اطلاعات مفیدی را که درباره‌ی هر اقامتگاه نوشته شده بخوانید، از نظر کسانی که پیش از شما این تجربه را داشته‌اند مطلع شوید و عکس‌ها را ببیند، مقایسه و انتخاب کنید و تمام عملیات رزرو حتی پرداخت هزینه‌ی اقامت را به صورت آنلاین انجام دهید.

♦ پین‌تاپین فقط شامل عملیات رزرو هتل نمی‌شود. در وبسایت ما درباره‌ی جاذبه‌های طبیعی و ‏‏تاریخی شهرها و روستاهای دور و نزدیک می‌خوانید، عکس‌ها و فیلم‌های اختصاصی را می‎بینید، اطلاعات جذاب و بکری ‏‏درباره‌ی هر مکان کسب می‌کنید و هوس سفر به جانتان می‌افتد. کافی است یکبار امتحان کنید.

با هر قصدی که می‌خواهید سفر کنید مخاطب ما هستید. ‏اگر سفر شما دانشجویی است، اگر به قصد تجارت و خرید و فروش سفر کرده‌اید، اگر می‌خواهید آب و هوا عوض کنید و ‏‏قصدتان تفریح و گشت‌وگذار است، اگر برای حضور در همایش و جشنواره و رویداد مشخصی راهی شهری دیگر شده‌اید، ‏‏اگر برای درمان یا کار اداری بار سفر بسته‌اید یا اگر دنبال ماجراجویی هستید، پین‌تاپین برای هر قصد و مقصد پیشنهاد و ‏‏گزینه‌هایی مناسب و کاربردی ارائه می‌دهد. ‏

♦ پین‌تاپین شما را تبدیل به یک بومی می‌کند. دیگر در مقصد غریبه نیستید، لازم نیست مدام پرس‌وجو کنید و آدرس ‏‏بگیرید و انتخاب را به لحظه‌ی آخر واگذارید. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم در کدام هتل یا مسافرخانه اقامت کنید، در چه ‏‏رستورانی غذا بخورید، دیدن کدام جاذبه‌های طبیعی و تاریخی را در برنامه‌تان بگنجانید، از کدام بازار و پاساژ و راسته خرید ‏‏کنید و در کدام سینما فیلم ببینید و در کدام گالری نمایشگاه خوبی برپاست و آیا پیاده بروید بهتر است یا با ماشین و مترو. ‏‏چه روزی و چه ساعتی از روز مناسب‌تر است. ‏خواندن بلاگ ما را با آدرس pintapin.com/blog فراموش نکنید که به جذاب‌ترین ماجراهای سفر اختصاص دارد.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید تا از کمپین‌های مختلف، تخفیف‌ها و دانستنی‌های هیجان‌انگیز سفر مطلع شوید.

پین‌تاپین در اینستاگرام: https://instagram.com/pin.ta.pin

پین‌تاپین در توییتر: https://twitter.com/pin_ta_pin

پین‌تاپین در فیس‌بوک: https://www.facebook.com/pintapin.travel

پین‌تاپین در گوگل پلاس: https://plus.google.com/104453067319164208138

پین‌تا پین پروژه‌ی جدید شرکت ایرانی-آلمانی "ایران اینترنت گروپ ‏IIG‏" است که با کسب‌وکارهای مختلف مثل بامیلو و موزاندو (فروش اینترنتی کالا)، زودفود و بدوفود (سفارش اینترنتی غذا)، اسنپ (تاکسی سرویس)، اسکانو (فروش و اجاره‌ی آنلاین املاک) در ایران فعالیت می‌کند. ‏IIG‏ ‏ قبلاً هم در زمینه‌ی گردشگری در سطح بین‌الملل فعالیت کرده و تجربه‌ی موفق قبلی این مجموعه با عنوان‏‏ در 40 کشور پیاده‌سازی و امکان رزرو200 هزار هتل و اقامتگاه فراهم شده است.

پین‌تاپین,رزرو هتل,گردشگری


شروع کار ‏وبسایت ما با تمرکز بر رزرواسیون هتل‌های داخلی‎ ‎است و سپس هتل‌های خارجی و در آینده‌ای نزدیک ‏پروازها و تورهای داخلی و خارجی و سرویس‌های تکمیلی در دستور کار ما قرار خواهند گرفت. ‏

 

رزو هتل‌های لوکس,رزرواسیون هتل های داخلی,رزو هتل های داخلی


پین‌تاپین سفری راحت را برای شما فراهم می‌آورد، در طول سفر پشتیبان و حامی شماست؛ ارزان‎تر از آنچه خواسته‌اید، ‏ملموس‌تر و در دسترس‌تر از آنچه تصور می‌کنید، کامل و جامع ودر عین حال راحت و بی‌قلق.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه