الی گشت در جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان، برنده ی تندیس زرین برند محبوب، گردید. پس از چند ماه رقابت میان برندهای شرکت کننده در نظرسنجی در گروههای مختلف کالا و خدمات، شرکت الی گشت بالاتر از سایر رقبا، به عنوان برند محبوب صنعت گردشگری برگزیده شد. این نظر سنجی با تجمیع آراء مردم از طریق پیامک و اپلیکیشن ها، تا پایان روز 26 اسفند ماه صورت گرفت. بر اساس تجمیع آرای مردمی، تعداد کل 354791 رای مردمی در مجموع گروههای حاضر در نظرسنجی جمع آوری گردید که مبنای انتخاب برند محبوب سال 1395 قرار گرفت ...

الی گشت، برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1395شرکت الی گشت,الی گشت,فروش بلیط هواپیما


الی گشت در جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان، برنده ی تندیس زرین برند محبوب، گردید.


پس از چند ماه رقابت میان برندهای شرکت کننده در نظرسنجی در گروههای مختلف کالا و خدمات، شرکت الی گشت بالاتر از سایر رقبا، به عنوان برند محبوب صنعت گردشگری برگزیده شد. این نظر سنجی با تجمیع آراء مردم از طریق پیامک و اپلیکیشن ها، تا پایان روز 26 اسفند ماه صورت گرفت. بر اساس تجمیع آرای مردمی، تعداد کل 354791 رای مردمی در مجموع گروههای حاضر در نظرسنجی جمع آوری گردید که مبنای انتخاب برند محبوب سال 1395 قرار گرفت.


شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی الی گشت که پیوسته در این سال ها، ارائه خدمات با کیفیت را جهت جلب رضایت حداکثری مشتریان به عنوان یک رسالت سازمانی پیگیری کرده است، در مراسم امسال بعنوان محبوب ترین برند سال 95 در صنعت گردشگری براساس آراء مردم انتخاب گردید و در تاریخ 11 مرداد ماه طی مراسمی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما، از این شرکت تقدیر به عمل آمد.


به گزارش دبیرخانه جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان، در این نظرسنجی، آرای مردمی در 88 گروه مختلف از طرف مردم دریافت گردید. لذا بر اساس نتایج نظرسنجی، برندهایی که در هر گروه حائز بالاترین تعداد آرای مردمی شدند به عنوان محبوب ترین برند معرفی شدند و تندیس زرین برند محبوب در گروه مورد نظر را دریافت کردند.


الی گشت که از  پیشتازان گردشگری آنلاین در کشور است در سالیان گذشته افتخارات بسیاری کسب کرده، که همه آنها را مدیون مشتریان خوب خود بوده و همیشه سعی کرده با ارائه خدمات گسترده در زمینه های خرید آنلاین بلیط هواپیما ، رزرو هتل، تور خارجی و بیمه مسافرتی و  ... خدمات با کیفیتی را ارئه نماید. برخی از افتخارات گذشته الی گشت عبارتند اند:

دریافت جایزه بهترین کارگزار غرب آسیا در سال 2015
اعزام بیشترین مسافر به کشور مالزی در بین تمامی آژانس های مسافرتی غرب آسیا در کنار برگزاری باکیفیت تورهای مالزی در شهرهای کوالالامپور، پنانگ، لنکاوی و ... از دلایل انتخاب الی گشت به عنوان برترین شرکت مسافرتی در غرب آسیا بوده است. الی گشت در سال ٢٠١۵، بیش از ١٢ هزار گردشگر ایرانی را راهی مالزی کرده است و نقش ویژه ای در جهت تحقق اهداف و توسعه ی گردشگری بین دو کشور ایفا کرده است.

دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال 1394
یکی از معتبرترین گواهینامه ها در زمینه مشتری مداری، گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان می باشد که شرکت الی گشت در سال اخیر با توجه به موارد اشاره در ادامه، موفق به دریافت آن شده است:
•    قیمت گذاری خدمات بر طبق ضوابط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
•    تلاش در جهت کاهش قیمت تمام شده خدمات از طریق ارائه خدمات وسیع، متنوع
•    برخورداری از نظام رسیدگی به شکایات و نظرات مصرف کنندگان و جبران خسارات ناشی از خرید خدمات
•    کمترین میزان شکایت در برگزاری تورها و خدمات ارائه شده

کسب رتبه اول در فروش بلیط هواپیما از ایرلاین های معتبری همچون ترکیش و ماهان
شرکت الی گشت در سال های اخیر با توجه به استقبال مردم از امکان رزرو بلیط هواپیما در سایت الی گشت نه تنها به عنوان پرفروش ترین شرکت مسافرت هوایی از طرف ایرلاین هایی مثل ماهان و ترکیش معرفی گردیده بلکه در فروش کل بلیط هواپیما هم در کل ایران حائز رتبه اول شده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه